Co mi się nie podoba w Pattern Trader

Udzielanie i zaciąganie pożyczek w kryptowalutach:

Pattern Trader posiada system pożyczek P2P, który pozwala użytkownikom pożyczać lub pożyczać fundusze od siebie nawzajem. W prostych słowach, Pattern Trader nie udziela pożyczek samym użytkownikom; zamiast tego robią to inni użytkownicy, którzy chcą być pożyczkodawcami.

Źródło:  https://www.indexuniverse.eu/pl/pattern-trader-oszustwo/

Na platformie można pożyczać różne kryptowaluty, a także USDT. Masz również możliwość wyboru pomiędzy pożyczkami o stałej lub zmiennej stopie procentowej. Pamiętaj, że oprocentowanie może sięgać nawet 30% w zależności od kwoty, którą zamierzasz pożyczyć, okresu i charakteru pożyczki. Warto dokładnie sprawdzić oprocentowanie i zasady udzielania pożyczek, zanim zdecydujemy się na jakąkolwiek pożyczkę.

Jeśli przyjrzymy się mechanizmowi pożyczania, użytkownicy mogą pożyczać różne kryptowaluty, w tym BTC, ETH i ZRX, i wypłacać swoje zarobki po upływie uzgodnionego okresu.

Różne rynki handlowe i opcje:

Chociaż Pattern Trader nie ma największej różnorodności rynkowej na swojej giełdzie, nadal ma opcje, które spełnią wymagania większości traderów. Traderzy mogą odkrywać różne rynki i wykonywać swoje działania handlowe bez ograniczeń. Rynki te obejmują transakcje future, spot, instrumenty pochodne, OTC, papiery wartościowe i transakcje z depozytem zabezpieczającym. Teraz to od Ciebie, Twojego doświadczenia i umiejętności zależy, czy wybierzesz odpowiedni rynek i zaczniesz profesjonalnie handlować.

Nieograniczone nagrody partnerskie:

Jeśli masz duże poparcie w sieciach społecznościowych, które ufają Tobie i Twoim posunięciom, możesz zarobić mnóstwo nagród dzięki programowi partnerskiemu Pattern Trader. Pattern Trader oferuje do 18% nagrody za polecenie pierwszego stopnia, w zależności od marży i finansowania oraz zwykłego handlu. Pattern Trader twierdzi również, że zarobki jego użytkowników rosną wraz z ich poleconymi dzięki unikalnemu systemowi nagród.

Pattern Trader Pay dla szybkich i łatwych płatności kryptowalutowych:

Niezależnie od tego, czy próbujesz robić zakupy online, czy otrzymywać płatności od swoich klientów, Pattern Trader Pay może ułatwić Ci wszystko dzięki swojej integracji. Pattern Trader Pay to prosty widget, który umożliwia użytkownikom korzystanie z konta lub portfela Pattern Trader do zakupu różnych rzeczy w różnych sklepach. Użytkownicy mogą również używać go jako portfela odbiorczego w podróży, bez żadnych opłat manipulacyjnych.

Co mi się nie podoba w Pattern Trader

Przed podjęciem jakiejkolwiek solidnej decyzji o przejściu z Pattern Trader, sugerowałbym, aby spojrzeć na jego wady też. To pomoże Ci zdecydować, czy dokonujesz właściwego wyboru, czy nie dla Twoich indywidualnych potrzeb.

Obawy o bezpieczeństwo: Jeśli spojrzymy na przeszłość Pattern Trader, to faktycznie nie była ona taka wspaniała. W 2016 r. nastąpiło włamanie na giełdę i skradziono około 119 756 BTC, które obecnie są warte ponad miliard dolarów. Od tego czasu Pattern Trader jest bardziej restrykcyjny niż kiedykolwiek, a także zaostrzył swoje środki bezpieczeństwa, ale przeszłość zawsze pozostawia plamę.

Niedostępna w USA:

Tak, Pattern Trader to kolejna giełda kryptowalut, która surowo zabrania mieszkańcom Stanów Zjednoczonych korzystania ze swojej platformy. Podstawowym powodem jest to, że Stany Zjednoczone mają dość dużo zasad i regulacji, jeśli chodzi o działalność finansową. Oczywiście, nie każda giełda jest w stanie sprostać ich wymaganiom, dlatego też po prostu ograniczają użytkownikom z USA możliwość korzystania z ich platformy. Jeśli masz siedzibę w USA, możesz znaleźć listę najlepszych giełd kryptowalut w Stanach Zjednoczonych tutaj.

Brak wsparcia czatu na żywo:

Zdecydowanie jest to dość niewygodne, aby czekać godzinami tylko po to, aby uzyskać odpowiedź na swoje obawy. Pattern Trader nie wymyślił rozwiązania tego problemu. Giełda nadal korzysta ze starego sposobu rozwiązywania problemów swoich użytkowników za pomocą e-maili, zamiast korzystać z czatu na żywo, który jest szybki i skuteczny.